Facebook включила функцію грошових переказів в месенджері для iOS і Android

Автор | 19 Березня, 2015

Facebook оголосила про запуск сервісу грошових переказів. Переказ своїм друзям і близьким можна зробити через месенджер для мобільних пристроїв на iOS і Android, при цьому комісія стягуватися не буде. Сервіс миттєвих грошових переказів доступний поки тільки користувачам соціальної мережі в США.

Щоб переслати гроші кому-небудь з друзів в Facebook, необхідно натиснути на значок $, вибрати потрібну суму, натиснути на кнопку «Pay» і додати карту Visa або MasterCard, з якою будуть списані гроші. Facebook відзначає, що залежно від банку гроші можуть опинитися в розпорядженні одержувача від 1 до 3 банківських днів.

«Розрахунки будуть проводитися з дебетових пластикових банківських карт, – уточнює видання New York Times. – Проводити транзакції так само легко, як відправляти текстові повідомлення».

У Facebook створили спеціальний відділ, який буде боротися з можливими випадками шахрайства за допомогою сервісу перекладів. Додатково переказ коштів можна буде захистити пін-кодом і сканером відбитків Touch ID на iPhone.

У жовтні 2014 року студент Стенфордського університету Ендрю Од, використавши недорогой хостинг сайтов, зламав мобільний додаток Facebook на своєму iPhone і виявив вже готовий сервіс грошових переказів через месенджер, офіційно про запуск якого компанія оголосила тільки зараз.

Згідно із заявою Facebook, компанія не буде стягувати плату за грошові перекази через Messenger. У минулому році цим додатком для обміну миттєвими повідомленнями і відео користувалися 700 млн учасників соцмережі.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *