У Китаї контрабандиста з 146 iPhone на тілі видала хода

Автор | 15 Березня, 2015

У Китаї митна служба затримала чоловіка, який намагався провести через кордон в країну 146 смартфонів Apple, просто приклеївши гаджети до свого тіла скотчем. Горе-контрабандист з Гонконгу хотів реалізувати в країні моделі різних поколінь, включаючи флагмани iPhone 6 і iPhone 6 Plus.

Увагу митників в Шеньчжені привернув досить дивний чоловік. В очі прикордонникам кинулася його досить незвичайна хода. Він ішов з ідеально прямою спиною, коліна не згиналися, а всі його рухи були «занадто стиснені». Пильні правоохоронці тут же вирішили перевірити його ручну поклажу. Однак в особистих речах чоловіка нічого підозрілого не виявилося. Але коли громадянина провели через рамку металошукача, стало зрозуміло, що занепокоєння не було марним.

Як тільки чоловік зняв з себе одяг, погляду співробітників митниці представився «бронежилет з iPhone». Майже сотня мобільних пристроїв була упакована в поліетиленові пакети і приклеєна ізолентою до тіла. «Підприємець» збирався зірвати великий куш, тому як гаджети утворювали «мобільний панцир», починаючи з ніг і закінчуючи торсом.

Подібний вид контрабанди в Китаї набирає популярність. У січні влада Китаю затримали порушника, який намагався провезти на собі в країну 94 смартфона iPhone та робот пылесос цена на який не менша за ціну на смартфон Apple. Контрабандист був затриманий митницею, а всі гаджети в нього конфісковані. Як розповіли митники, його видали «неприродна хода і непохитні коліна».

Випадок контрабанди цікавий ще й тому, що виробляються iPhone якраз в Китаї. Але жителі материкової частини країни нерідко купують смартфони в Гонконзі, де вони пропонуються дешевше. Найчастіше це вкрадені смартфони, які досить просто збути в Піднебесній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *