Command & Conquer: Generals Deluxe Edition для Mac з підтримкою Retina 5K доступна для завантаження

Автор | 15 Березня, 2015

У Mac App Store вийшла культова стратегія в реальному часі Command & Conquer: Generals в редакції Deluxe. Даний випуск підтримує дисплеї Retina 5K і включає в себе C&C Generals і доповнення C&C Generals Zero Hour.

У грі розігрується нова ера людства – епоха воєн і глобальних конфліктів. США з останніх сил утримують тактичну перевагу західної цивілізації. На сході незліченні армії Китаю приведені в повну готовність. А терористичні групи по всьому світу утворюють нову силу, з якою доведеться рахуватися навіть визнаним лідерам гонки озброєнь. Тому протяг всієї гри вам точно не доведеться відлежуватися на матрасе, оскільки гра потребує постійного контролю над ситуацією.

Кожна кампанія містить сім місій. Бажано спочатку пройти кампанію за КНР, потім за ДАТ і потім за США. При такому порядку, Китай вживає відповідні заходи за руйнівний ядерний напад ДАТ на Пекін і, зрештою, повністю знищує клітинку терористів, руководившую операціями в Тихоокеанському регіоні. Але хто здобуде перемогу, а які країни опиняться розчавленими у вогні битв – вирішувати, звичайно, гравцеві.

Кожна фракція зображена в унікальній манері: армія США використовує сучасні технології, в той час як Китай використовує старі, але перевірені та ефективні технології країн, що розвиваються. Його сила виражається також в кількості військ (великі групи юнітів отримують «бонус орди»). Основний упор терористів – на невеликі вилазки (використовуючи хімічну зброю) і численних дешевих бійців.

Мінімальні системні вимоги для гри – операційна система OS X 10.9.5, процесор Intel з тактовою частотою 2,2 ГГц 4 ГБ ОЗУ, 5 ГБ на жорсткому диску і графічна карта ATI Radeon HD 3870, Nvidia GeForce 330M або Intel HD 3000 (256 МБ VRAM). Не підтримуються чіпи ATI Radeon X1000 і HD 2000, Nvidia GeForce 7000/8000/9000, 320M, GT 100, а також Intel GMA.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *