Google випустила новий додаток Календар для iPhone

Автор | 11 Березня, 2015

Google випустила новий додаток Календар, призначений для пристроїв з операційною системою iOS. Додаток з інтерфейсом в стилістиці Material Design став доступний в App Store сьогодні, версія програми для Android дебютувала в листопаді минулого року.

Розробники Google заявляють про «інноваційний дизайн» додатка, тісну інтеграцію з поштою Gmail і функції автоматичного додавання подій в календар. Остання, за задумом Google, може заощадити багато часу. Додаток відрізняється простотою і зручністю використання і передбачає кілька режимів перегляду подій.

У числі інших особливостей Google Календаря: зручний розклад і підказки – при створенні заходи, назви, місця проведення та список гостей пропонуються автоматично.

Купить Oculus rift в Украине

Можливості Google Календар для iOS:

Щоб не втрачати часу дарма і проводити кожен день з користю, встановіть Google Календар на свій iPhone:

  • Зручний розклад. На вкладці "Розклад" ви знайдете фотографії і карти всіх місць, які збираєтеся відвідати.
  • Заходи з Gmail у вашому календарі. Якщо ви бронюєте номер в готелі, купуєте авіаквитки, замовляєте столик в ресторані або плануєте що-небудь ще, відповідний захід автоматично додається в ваш календар.
  • Підказки. Коли ви створюєте заходи, назви, місця проведення та список гостей пропонуються вам автоматично.
  • Різні режими перегляду. Ви можете переглядати список справ так, як зручно вам – наприклад, по днях або тижнях.
  • Єдиний календар. В Google Календар можна додати будь календар, який є на вашому мобільному пристрої, навіть Exchange і iCloud.

Рекламний ролик нового мінімалістичного та функціонального iPhone-календаря від Google з'явився на офіційному каналі компанії в YouTube.

 

 

  • Завантажити Google Календар для iPhone в AppStore

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *