Apple Watch отримали 8 ГБ флеш-пам’яті, але можуть зберігати не більше 2 ГБ музики і 75 МБ фото

Автор | 11 Березня, 2015

Годинники Apple Watch – найперсональніший пристрій в історії Apple – має 8 ГБ флеш-пам'яті, з яких лише мала частина доступна для користувальницької музики і фотографій. Про це розповів представник компанії-виробника в спілкуванні з журналістами TechCrunch.

На конференції в понеділок Apple підтвердила важливу характеристику Apple Watch – автономність. Раніше ходили чутки, що пристрій не є самодостатнім і не здатний працювати без сполучення з iPhone. Насправді власник годинника легко може транслювати музику з наручного комп'ютера через Bluetooth без участі смартфона. Достатньо тільки мати бездротові навушники або відповідну аудіосистему. Тому навіть якщо ви власник нового Samsung Galaxy S 6 Edge, то смарт-годинник буде працювати напряму з аудіогарнітурою.

На жаль, Apple суворо лімітувала обсяг даних, які користувач може завантажити на пристрій. Перенести на годинник можна не більш 2 ГБ музики і 75 МБ у вигляді фотографій. Решта місця резервується під файли операційної системи і сторонніх додатків. Управляти контентом на Apple Watch можна за допомогою окремого додатка, доступного на iPhone з операційною системою iOS 8.2 і вище.

Акумулятор в Apple Watch є змінюваним, вказує видання. У разі погіршення споживчих якостей батареї, її можна замінити. За словами представників Apple, даний компонент електронного пристрою розрахований на 3 роки роботи.

Відомо, що купертіновці передбачили для Apple Watch можливість апгрейда комплектуючих, що захистить в майбутньому інвестиції всіх власників ексклюзивних смарт-годинників. Враховуючи, наскільки швидко зараз рухається вперед мікроелектроніка, по мірі відновлення «начинка» буде перевершувати за можливостями апаратні можливості моделей першого покоління. Як наслідок, всі Apple Watch в майбутньому морально застаріють, як тільки з'явиться нова модифікація. Це неприпустимо на ринку дорогих якісних годинників, які будуть конкурувати з виробами годинних майстрів таких як Breitling, Raymond Weil та Tag Heuer.

Сам корпус Apple Watch є не герметичним, на відміну від iPhone – його можна відкрити і та змінити головний модуль Apple S1, простіше кажучи зробити апгрейд пристрою. Хоча подібний підхід є неідеальним, але він точно продовжить термін життя моделей з колекцій Apple Watch та Apple Watch Edition.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *