Apple випустила оновлення для iMovie з підтримкою нового додатка Фото

Автор | 10 Березня, 2015

Apple випустила оновлення iMovie, в якому з'явилися розширені можливості програми по обробці відеоконтенту. Серед основних нововведень у версії 10.0.7 є підтримка нового додатка Фото. Крім цього, Apple спростила навігацію по інтерфейсу програми та додала сумісність з форматом Sony XAVC-S.

iMovie дозволяє перетворити звичайне домашнє відео в захоплюючі кинотрейлер в голлівудському стилі, які так здорово дивитися і показувати друзям, кажуть в Apple. Користувачі можуть вибрати 29 шаблонів: «Пригоди», «Романтична комедія», «Епічна драма» та багато інших. Кожен шаблон містить титри, унікальну графіку і саундтрек, повідомляє інтернет магазин, в якому можна придбати GoPro http://photo.stylus.com.ua

«Завдяки зручному інтерфейсу і підтримці інтуїтивно-зрозумілих функцій редагування iMovie дозволить Вам насолодитися роботою з відео і розповісти свою історію по-новому. Переглядайте свою відеотеку, діліться приємними моментами, створюйте чудові HD-фільми і трейлери в голлівудському стилі. А завдяки iCloud Ви можете переглядати відео в iMovie Theater на всіх Ваших пристроях».

Оновлений iMovie дозволяє додавати в проекти з програми «Фото», використовуючи режими перегляду «Моменти», «Колекції», «Вибране» та «Альбоми». В даний момент утиліта знаходиться на стадії тестування і доступна в тестовій збірці OS X 10.10.3. Для спрощення навігації кнопки «Грати. / Пауза», «Назад / вперед» і «Повноекранний режим» тепер завжди відображаються під вікном перегляду. При цьому кнопку «Записати накладення голосу» перенесли під вікно перегляду. Крім цього Apple виправила помилки, які могли приводити до несподіваного завершення роботи iMovie.

Особливості нової версії iMovie:

  • Контент можна додавати в проекти з програми «Фото», використовуючи режими перегляду «Моменти», «Колекції», «Вибране» та «Альбоми».
  • Для спрощення навігації кнопки «Грати. / Пауза», «Назад / вперед» і «Повноекранний режим» завжди відображаються під вікном перегляду.
  • Кнопка «Записати накладення голосу» відображається під вікном перегляду для простоти управління при додаванні звукового коментаря.
  • Додана підтримка формату Sony XAVC-S.
  • Усунені проблеми, пов'язані зі стабільністю і сумісністю.

Настільна версія iMovie доступна для завантаження в магазині Mac App Store. Вартість програми, сумісної з операційною системою OS X 10.10.2 і вище, становить $14.99.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *