Apple випустила iOS 8.2 з новим додатком для Apple Watch

Автор | 10 Березня, 2015

Apple випустила фінальну версію накопичувального оновлення iOS 8.2 для iPhone, iPad і iPod touch. В операційній системі з'явився новий додаток для смарт-годинників Apple Watch, а також виправлений ряд вразливостей і поліпшена стабільність роботи додатків.

Apple тестувала iOS 8.2 серед розробників з листопада минулого року. У цілому компанія випустила п'ять попередніх збірок, остання, iOS 8 beta 5, дебютувала 2 лютого.

iOS 8.2 підтримує інструменти розробки додатків для Apple Watch і призначена для роботи спільно з «розумними» годинниками. В рамках цього оновлення програми для iPhone можуть отримати додаткову функціональність, пов'язану з наручним комп'ютером. Крім цього, в оновленні виправлений ряд вразливостей – поліпшена стабільність роботи додатків, що відповідають за роботу пошти, підвищена надійність функції VoiceOver.

У iOS 8.2, згідно супровідної документації, зникли проблеми з навігацією, автокорекцією текстових повідомлень, синхронізацією музики та списків відтворення. Виправлені помилки, пов'язані з роботою Siri Eyes Free, iTunes і Bluetooth, а також уразливість, що дозволяє віддаленим аудіокниг знову з'являтися на пристрої.

Відзначимо, що в даний момент Apple веде тестування iOS 8.3 . Розробники, які встановили другу бета-версію iOS 8.3, виявили в налаштуваннях новий розділ для керування бездротової версією інтерфейсу CarPlay та розумних чехлов iPhone 6 Plus. Слідом за OS X Yosemite 10.10.3 мобільна «вісь» має підтримку двухфакторної авторизації і політкоректними «смайликами». За відомостями BGR, в цілому планується випуск чотирьох тестових збірок iOS 8.3.

Відомо також, що в Apple планують розпочати відкрите бета-тестування iOS. У користувачів iPhone і iPad буде можливість завантажити попередню версію iOS 8.3. Для цього потрібно буде пройти невелику реєстрацію на сайті компанії і залишити заявку. Користувачам, які планують взяти взяти участь в iOS Beta Seed Program, доведеться поспішити – тільки 100 000 чоловік можуть завантажити ранню збірку ОС.

Після завершення відкритого тестування iOS 8.3 в Купертіно планують повторити досвід з iOS 9. У червні на WWDC 2015 відбудеться офіційна презентація платформи, після чого Apple надасть будь-якому охочому можливість встановити ОС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *