Coub оновив дизайн програми для iPhone

Автор | 5 Березня, 2015

Популярний сервіс «зациклених» відео Coub оновив офіційний клієнт для iOS. Про це у Facebook повідомив співзасновник студії Piston Games Антон Гладкобородов. Додаток для iPhone дозволяє не тільки зручно переглядати «Коубі», а й самостійно знімати їх, що робить сервіс прямим конкурентом Vine.

За допомогою Coub можна створювати ролики тривалістю до 10 секунд з будь-якого відео на iPhone, додавати в нього будь-яку музику з бібліотеки iTunes, спілкуватися з друзями, викладати відео на Facebook і Twitter та ін.

Після завантаження нового «Коуба» він обробляється протягом декількох хвилин, після чого стає доступним для перегляду. Програма стимулює користувача створювати якомога більше контенту самостійно за допомогою камери смартфона. iPad-версії додатка поки що немає.

Душевые кабины

За словами розробників, нова версія є найбільшим оновленням з моменту запуску за рахунок повноцінного редизайну:

  • Стрічка отримала новий дизайн і перегляд різних потоків через свайп. Додана можливість переглядати свої лайки та додаткову інформацію (відеоресурси, джерело музики і т.д.) про «Коуби» в стрічці. Також можна підписуватися на канали прямо зі стрічки. При цьому дані про перегляди «Коуба» показуються відразу на їх картках.
  • Перероблений розділ пошуку, який отримав пошук за тегами. Для кожного тега відкривається окрема сторінка з можливістю дивитися схожі теги. У профілі показується новий дизайн і відображається фоновий малюнок.
  • «Коуби» каналів тепер за замовчуванням показуються у відео зручною стрічкою з можливістю перемикання в режим мозаїки для швидкого пошуку. Додана можливість сортувати «Коуби» каналу за датою створення, кількості лайків або переглядів. На закінчення додали відображення опису каналу, посилань на соціальні мережі та на вебсайт.

Сервіс Coub запустився навесні 2012 року, спочатку команда сама додавала по одному відео на портал в день, щоб створити враження живого сайту. Зараз над сервісом працює команда з 14 чоловік, а його аудиторія становить 50 млн щомісячних користувачів, які щодня завантажують на сайт тисячі нових «Коубів».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *