Apple готує Центр мистецтв Йерба Буена до презентації Apple Watch [фото]

Автор | 5 Березня, 2015

Apple готується до довгоочікуваної події, яка пройде в Центрі мистецтв Йерба Буена в Сан-Франциско 9 березня. Центр розташований поруч з Moscone Center, в якому багато років проходила виставка Macworld Expo. У Мережі вже з'явилися фотографії будівлі, з величезним логотипом Apple, яка готується прийняти учасників презентації нових продуктів.

Минулого тижня Apple розіслала журналістам і представникам преси офіційні запрошення. Більшість аналітиків упевнені, що каліфорнійський гігант представить фінальну версію годинників Apple Watch, інформація про яких з'являється на сторінках новинних стрічок чи не щогодини. Також планується презентація 12-дюймового MacBook Air з дисплеєм Retina.

Apple Watch будуть коштувати від $349. За непідтвердженими даними, мова йде про базової моделі з корпусом з анодованого алюмінію. Годинники в корпусі з нержавіючої сталі будуть коштувати близько $500. А вартість преміальних Apple Watch Edition в корпусі з рожевого або жовтого золота буде доходити до $20 000.

За деякими даними, Apple Watch вийдуть на ринок 10 квітня. Наступна хвиля запуску, ймовірно, відбудеться в кінці місяця. Про те, коли смарт-годинник може з'явитися в Україні, поки невідомо.

Скинали - панно из стекла

Одночасно з анонсом Apple Watch очікується реліз поновлення iOS 8.2, яке принесе на iPhone повноцінну підтримку «розумних» годинників і опцію в налаштуваннях Bluetooth, що дозволяє створити пару з наручним пристроєм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *