Zerro Calc – простий, але функціональний калькулятор для iPhone

Автор | 3 Березня, 2015

Калькулятори є чи не наймасовішою категорією додатків на мобільних платформах. І справа не стільки в популярності самих калькуляторів, скільки в тому, що багато розробників воліють починати свій шлях зі створення саме таких програм. Але створити дійсно якісний і зручний калькулятор зовсім непросто.

У цьому легко переконатися, зайшовши в App Store. Проте автори програми під назвою Zerro Calc підійшли до процесу створення свого калькулятора з усією серйозністю. Вони створили одночасно просту, але в теж час зручну і функціональну «обчислювальну машинку», яка однаково добре справляється як з простими діями, так зі складними математичними виразами.

При створенні Zerro Calc розробники зробили ставку на мінімалістичний інтерфейс. Тому всі основні елементи виконані максимально просто – класичні квадратні кнопки і великі цифри. Єдине, що виділено кольором – це клавіші з математичними діями. Залежно від обраної теми вони можуть бути кількох кольорів.

агентство рекламы

Як вже було сказано вище, Zerro Calc підходять і для простих і для складних математичних обчислень. На головному екрані доступні «базові» математичні дії – додавання, віднімання, ділення, множення і відсотки – а всі додаткові можливості приховані на додатковому екрані. Для того щоб отримати доступ до складних математичних функцій (ступінь кореня, факторіал, логарифм, тригонометричні функції і багато іншого) користувачам потрібно просто зробити свайп по клавіатурі.

Ще однією цікавою особливістю Zerro Calc є відсутність клавіші "дорівнює". Розробники свідомо вирішили відмовитися від неї. Всі обчислення відбуваються автоматично, тому потреба в ще одній клавіші на клавіатурі просто відпала. Також можна виділити досить гнучкі можливості по редагуванню обчислень в рядку виразів. У разі якщо в прикладі була допущена помилка її можна швидко виправити, встановивши курсор в потрібному місці і замінивши частину приблизно на правильну.

Крім усього перерахованого вище в Zerro Calc також є і розширена історія. Для доступу до неї потрібно зробити свайп вниз. Для більшої зручності розробники дали користувачам можливість копіювати з історії результати або цілі вирази, а потім вставляти їх в будь-які інші місця. Такий підхід стане в нагоді при створенні довгих обчислень з вже існуючих елементів.

Підводячи невеликий підсумок, можна сказати, що Zerro Calc є потужним і гнучким інструментом для вирішення різноманітних математичних прикладів. Додаток відрізняється зручним інтерфейсом і досить широкими функціональними можливостями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *