Sony представила microSD-карту для аудіофілів

Автор | 3 Березня, 2015

Sony анонсувала досить оригінальний та цікавй продукт – карту пам'яті microSD, призначену для цінителів високоякісного звучання. Пристрій, як стверджується, здатний поліпшити передачу звуку.

Виріб з позначенням Sony microSD for Premium Sound відноситься до категорії Class 10 microSDXC. Місткість складає 64 ГБ. Інженери використовували для створення карти пам'яті спеціальні матеріали. У Sony говорять, що в порівнянні зі звичайними флеш-картами новинка «створює значно менше або взагалі не створює електричного шуму при зчитуванні даних». Завдяки цьому можна добитися звуку преміум-якості. Це, як повідомляється, підтверджують результати внутрішніх тестів.

Sony microSD for Premium Sound призначена в першу чергу для дорогих аудіоплеєрів, а не для смартфонів і планшетів. Наприклад, на сайті Sony говориться, що флеш-карта підходить для роботи в парі з плеєром Sony Walkman ZX2 та наушниками dr dre,які орієнтовані на поціновувачів якісного звуку. Аудіофільський програвач продається за ціною $1150.

Що стосується самої карти пам'яті, то вона теж коштує недешево – приблизно $ 160. Для порівняння: «звичайна» карта Sony 64GB microSDXC Class 10 на сайті Amazon доступна за ціною менше $ 30. Іншими словами, за «відсутність електричних шумів» користувачам доведеться заплатити в п'ять разів більше.

У самій Sony розуміють, що попит на новинку буде досить обмеженим, адже вона розрахована на власників аудіоапаратури класу Hi-End. Sony microSD for Premium Sound надійде в продаж у Японії з 5 березня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *