Apple придбала сервіс музичної аналітики Semetric для перезапуску Beats Music

Автор | 3 Березня, 2015

Apple купила британський музичний аналітичний сервіс Semetric, свідчать документи, подані в Реєстраційну палату Великобританії. Вартість угоди не розголошується.

У документах, що знаходяться в Реєстраційній палаті, повідомляється про зміну юридичної адреси компанії – тепер Semetric зареєстрована за адресою 100 New Bridge Street в Лондоні. За цією ж адресою знаходиться і Apple Europe Limited.

Аналітичний сервіс Semetric був запущений в 2008 році. З його допомогою лейбли можуть відслідковувати дані з продажу, завантаженнях альбомів через торрент-клієнти, а також статистику активності профілів артистів в соціальних мережах. У 2013 році компанія залучила £3 млн фінансування та розширила функціональність сервісу, додавши аналогічні інструменти аналітики для фільмів, електронних книг, телешоу.

«Apple час від часу купує невеликі технологічні компанії, але ми не обговорюємо наші цілі або плани», – прокоментували інформацію про покупку Semetric в Apple.

За даними джерела, розробки команди Semetric будуть використані для розвитку сервісу Beats by dr dre pro. Один з ключових проектів Apple, музичний магазин iTunes Store, як відомо, стрімко скорочує виручку. У цьому зв'язку в Купертіно мають намір провести ребрендинг Beats Music і інтегрувати його в iTunes.

Зараз користувачі вважають за краще не купувати музичні треки, а слухати їх онлайн: статистика свідчить, що користувачі активно перемикаються на стрімінгові сервіси. Саме з цієї причини Apple придбала Beats Music.

У вересні минулого року ходили чутки про те, що Apple перестане підтримувати Beats Music, проте в Купертіно спростували цю інформацію. За наявними даними, музичний сервіс буде глибоко інтегрований в операційну систему iOS. Близькі до Apple джерела повідомили, що оновлення для iOS з інтегрованим сервісом потокового мовлення за передплатою повинно вийти в березні 2015 року. На даний момент у Beats Music близько 300 тисяч передплатників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *