У Мережі з’явився інтерактивний симулятор додатків для Apple Watch

Автор | 5 Березня, 2015

Напередодні початку продажів першого наручного комп'ютера Apple користувачі продовжують обговорювати новинку. Комусь Apple Watch припали до душі, інші ще роздумують над покупкою, треті, розчарувавшись, вирішили поцікавитися о Android Wear.

Для тих, хто мало знає про Apple Watch і знаходиться в стороні від обговорень, в Мережі з'явився корисний ресурс. Творці проекту WatchApps підготували симулятор додатків для «розумних» годинників Apple, функціонуючий безпосередньо в Інтернеті і не вимагає ні облікового запису розробника, ні установки інструментів WatchKit.

Онлайн-версія Apple Watch демонструє роботу основних програм для «розумних» годинників, для яких доступно три режими роботи – App, Glance і Notification. У першому відображається безпосередньо користувальницький інтерфейс ПЗ, режим Glances надає актуальну інформацію, яка зчитується одним поглядом з екрану Apple Watch, а функція Notification демонструє активні повідомлення.

Розробники проекту зібрали 26 додатків для Apple Watch на трьох сторінках. У їх числі: Apple Maps, Pinterest, BMW i App, Twitter, Todoist, Facebook, MoneyWiz, Fitness Spades, MileWiz та інші. До кожного дається опис.

Шкафы-купе от компании VIV.COM.UA

Звичайно ж, багато функцій представлених в симуляторі програм не показані. Однак, ніхто і не чекає від нього повноцінної функціональності, бо це лише демо-версія. На поточний момент вона є найбільш цікавим симулятором програмного забезпечення для наручного комп'ютера Apple.

Щоб подивитися роботу додатків для Apple Watch прямо зараз, пройдіть по цьому посиланню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *