SanDisk випустила 128-гігабайтну флешку з Lightning-коннектором

Автор | 2 Березня, 2015

SanDisk запропонувала рішення для користувачів, яким не досить вбудованої пам'яті iPhone і iPad. Компанія анонсувала 128-гігабайтну «флешку» iXpand Flash Drive, яка обладнана вбудованим коннектором Lightning.

Пристрій iXpand Flash Drive оснащено одночасно і USB, і Lightning-портом. За допомогою стандартного комп'ютерного інтерфейсу накопичувач можна підключити до комп'ютера або планшету з підтримкою USB OTG. Lightning-коннектор, в свою чергу, служить для роботи з мобільними пристроями під керуванням iOS – iPhone, iPad і iPod touch. Наявність двох інтерфейсів забезпечує можливість простого перенесення файлів між різними системами без використання бездротового підключення. За заявою виробника, iXpand Flash Drive отримала офіційний сертифікат Apple.

https://gettable.ru/msk/cafes/balimoscow

Девайс працює за допомогою фірмового додатка SanDisk iXpand. Він однаково вправно управляється як з інформацією на зовнішньому накопичувачі, так і з даними на смартфонах і планшетах. У числі можливостей аксесуара – обмін інформацією між гаджетом і комп'ютером, резервне копіювання даних, автоматична синхронізація фотографій і відео, перегляд документів, відтворення музики і відео, захист файлів за допомогою пароля.

128-гігабайтна версія iXpand Flash Drive обійдеться в 160 доларів. Є також моделі на 16, 32 і 64 ГБ за ціною 60, 80 і 110 доларів відповідно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *