На чохол-принтер Prynt для iPhone вже зібрали $1,3 млн

Автор | 2 Березня, 2015

Платформа колективного фінансування Kickstarter в черговий раз підносить нам оригінальну і актуальну концепцію, про що свідчить перерахована на реалізацію стартапу сума. За місяць проект «Prynt», в рамках якого до масового виробництва готується компактний принтер у вигляді універсального чохла для смартфонів з iOS і Android, вже зібрав майже $1,4 млн. І це – не остаточна сума, оскільки збір грошей триватиме ще два дні.

Чохол Prynt – це найкомпактніший на сьогодні принтер, виконаний у форм-факторі захисного чохла для використання з iPhone 5, 5S, 5C і 6, а також зі смартфонами Samsung Galaxy S4 і Galaxy S5. Після того, як ви встановите апарат в Prynt і зробите знімок, вам знадобиться приблизно 30 с, щоб перетворити цифрове зображення в реальну фотокартку з розмірами 5 × 7,6 см, повідомляє інтернет-магазин http://stylus.com.ua

Для зв'язку з мобільним пристроєм використовується роз'єм. Відповідна частина зроблена модульною, чим забезпечується сумісність з різними моделями.

Перші учасники кампанії змогли зарезервувати за собою Prynt за $49, зараз мінімальний внесок, що дозволяє отримати пристрій, становить $99. В чохлі поміщається 10 аркушів. Саме стільки буде в комплекті з чохлом. За $25 можна замовити додатково 50 аркушів. У майбутньому купувати папір можна буде безпосередньо з програми для роботи з гаджетом.

Розширення друку – 313 х 399 точок на дюйм (620 × 1120 пікселів). Батареї, вбудованої в «розумний» кейс, вистачає на 20 знімків, а її зарядка займає 90 хвилин. При габаритах 128 х 80 х 30 мм важить чохол-принтер 225 м

Ще однією фішкою Prynt значиться можливість зйомки відео через фірмовий додаток в той момент, поки ви позіруете для фото. Це дозволить робити оригінальні колажі у вигляді анімаційних цифрових фотографій через спеціальне ПЗ, щоб переглядати разом з друзями етапи фотографування в процесі пошуку вдалого кадру.

Пристрій буде доступним в декількох кольорах – блакитному, кораловому і білому. Відправка клієнтам мобільного принтера Prynt запланована на жовтень 2015 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *