TypeStatus: індикатор набору повідомлень iMessage для верхнього рядка Mac

Автор | 2 Березня, 2015

Розробники TypeStatus випустили фінальну версію корисного додатка для користувачів iMessage. Однойменна Mac-утиліта дозволяє додати в операційну систему OS X спеціальне повідомлення, коли співрозмовник в iMessage починає набирати повідомлення. Індикатор з'являється у верхньому рядку ОС.

Піктограма на робочому столі Mac буде корисна всім, хто часто відправляє і приймає повідомлення через фірмовий чат Apple. Поява невеликої іконки «…» з ім'ям абонента на екрані буде сигналізувати про те, що користувач набирає повідомлення. Це може бути корисно під час активних дискусій.

Проста утиліта TypeStatus не має додаткових налаштувань і працює відразу після установки. На даний момент на сайті розробників доступна фінальна версія програма, сумісна з OS X Mavericks і Yosemite.

скачать флеш плеер

Торік TypeStatus дебютував у вигляді Твіка для iPhone і iPad з джейлбрейком. Без установки надбудови статус «співрозмовник пише» є тільки в самому додатку Повідомлення і служить для того, щоб повідомити про активність абонента в чаті.

Завантажити TypeStatus для Mac можна безкоштовно на цій сторінці. Програма представлена ​​у вигляді плагіна для пакета EasySIMBL. Останній потрібно завантажити тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *