Apple продемонструвала можливості Final Cut Pro X на прикладі фільму «Фокус» з Уіллом Смітом

Автор | 26 Лютого, 2015

Apple продемонструвала можливості свого фірмового рішення для відеомонтажу Final Cut Pro X. На сайті компанії з'явилася промо-сторінка, на якій розповідається про роботу над фільмом «Фокус» за участю голлівудської зірки Уіллом Смітом.

На зйомки картини пішов 61 день. Один редактор і три помічники протягом 11 місяців вели монтаж 145 годин відео, підготувавши 117 сцен в розширенні 2K. Для роботи використовувалися MacBook Pro і Mac Pro з пакетом Final Cut Pro X. «Професійний відеоредактор Apple використовує всі апаратні і програмні можливості комп'ютерів Mac, включаючи робочі станції Apple, оснащені двома графічними картами», – зазначили в компанії.

«Final Cut Pro X дозволив редакторській команді «Фокуса» тонко управляти процесом, – розповів глава Light Iron Майкл Сіоні. – Технологія спирається на метадані, на матеріал у високому дозволі і оптимізоване апаратне забезпечення. Коли ви запускаєте програму на Mac Pro, ви отримуєте неперевершену продуктивність. Це творчий край, який потрібен кожному відеомонтажери».

Apple випустила оновлений відеоредактор Final Cut Pro X в 2011 році. Користувачі, що купили нову версію програми, виявили, що там відсутні багато функцій, які робили Final Cut Pro привабливою в середовищі професіоналів.

У своїх рецензіях на Final Cut Pro X багато користувачів називали додаток відповідним для аматорських цілей, але не для професійної роботи. У своє виправдання представники Apple заявляли, що в додатку були повністю перероблені багато інструментів, тому спадкоємність зберегти не вдалося. Надалі компанія наростила можливості програми за допомогою випуску оновлень.


Подавайте безкоштовні оголошення Львів — Ukrboard та продавайте непотрібні вам речі. Stepo – це найкраща платформа для ваших оголошень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *