Apple випустила iOS 8.3 beta 2 для iPhone і iPad

Автор | 24 Лютого, 2015

Apple випустила другу тестову версію оновлення iOS 8.3 для iPhone і iPad. Реліз доступний розробникам на офіційному сайті в розділі Dev Center, а також на пристроях з встановленою iOS 8.3 beta 1 через вбудовану систему оновлень.

iOS 8.3 beta 2 вийшла через два тижні після першої бети і може похвалитися наявністю русифікованого голосового помічника Siri. Користувачі можуть задавати питання і виконувати команди за допомогою голосових команд російською мовою.

У цьому тестовому релізі Apple також представила бездротову версію інтерфейсу CarPlay. «Якщо ваш автомобіль підтримує бездротове підключення CarPlay, утримуйте кнопку голосового управління на рульовому колесі для настройки», – йдеться налаштуваннях функції в iOS 8.3. На даний момент iPhone можна підключити до автомобіля тільки через USB-з'єднання.

Друга збірка iOS 8.3 проходить під номером 12F5037C. Слідом за OS X Yosemite 10.10.3 мобільна «вісь» обзавелася підтримкою двухфакторной авторизації. Не обійшлося і без політкоректних «смайликів» , як на Mac. Новий механізм вставки «емодзі» передбачає можливість використання нових значків, що представляють різні кольори шкіри. Всього запропоновано п'ять можливих відтінків.

Крім цього в iOS 8.3 компанія Apple поліпшила технологію голосового помічника Siri. Зміни внесли з метою зробити синтезовану мову асистента більш природною.

Купить спирт оптом

Завантажити iOS 8.3 beta 2, як перший бету, можуть розробники, зареєстровані в iPhone Developer Standard і Enterprise Program. Мінімальні вимоги для iOS SDK 8.3 – комп'ютер з операційною системою OS X 10.9.3 (Mavericks) або пізніше. Одночасно Apple працює над оновленням iOS 8.4, в якій з'явиться новий стрімінговий сервіс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *