Apple відкрила iWork for iCloud для користувачів Windows і Android

Автор | 17 Лютого, 2015

Apple відкрила хмарну службу iWork для iCloud для всіх бажаючих. Тепер користуватися додатками веб-версії офісного пакету можуть користувачі, у яких немає iPhone, iPad або Mac.

До складу iWork для iCloud входять три додатки – Keynote, Numbers і Pages. Вони наділені тими ж функціями, що і програми під операційних системах iOS і OS X. Це дуже зручно, коли потрібно терміново відредагувати певний документ, а свого комп'ютера немає під рукою. Єдине: попередньо потрібні документи необхідно перенести в віддалене сховище iCloud, так як iWork входить до його складу.

З сьогоднішнього дня при вході на сторінку beta.icloud.com з'являється повідомлення про доступність Keynote, Numbers і Pages для всіх бажаючих. Пропонується створити безкоштовно обліковий запис Apple ID, вказавши ім'я, пароль, дату народження і три секретних питання. Створені таким чином акаунти отримують безкоштовно 1 ГБ в хмарному сервісі iCloud.

На даний момент послуга знаходиться в стадії бета-тестування. Про те, коли вона стане доступна на сайті icloud.com, інформації поки немає.

Раніше Apple презентувала новий дизайн сайту iCloud.com, призначеного для віддаленого зберігання музики, відео, документів, програм та інших даних. У новому інтерфейсі, перш доступному тільки в тестовому режимі, була реалізована концепція програмної оболонки iOS 7.


Если вашему бизнесу необходим свой уголок в сети Интернет, закажите свой сайт в компании Optim-G, специалисты которой сделают свою работу быстро и качественно. Узнайте детали на сайте http://www.optim-g.ru/portal. И не забудьте заказать техническую поддержку для вашего будущего сайта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *