Nintendo анонсувала офіційний додаток для iPhone

Автор | 16 Лютого, 2015

Багато шанувальників популярних серій ігор Mario, Pokemon або Zelda дивуються, чому Nintendo не поспішає випускати свої ігри для мобільних пристроїв на зразок смартфонів або планшетів – адже зрозуміло, що багато хто із задоволенням будуть в них грати. Однак політика Nintendo інша – компанія прагне випускати ігри, доступні ексклюзивно на її пристроях, тим самим підтримуючи продажі своєї ігрової електроніки.

Так чи інакше, але президент Nintendo Сатору Івата анонсував власне мобільний додаток Mii. Аналітики розцінюють це, як перший крок до створення повноцінних ігрових релізів для смартфонів. Додаток Mii дозволить імпортувати ігрові аватари користувачів в соціальні мережі, що, за словами Сатору Івата, має підвищити інтерес до консолей компанії.

На даному етапі інтерес Nintendo до мобільних платформ переважно переслідує ціль просування власних ігор та ігрових марок. Наприклад, запуск торік Camp Pokemon є скоріше доповненням до основних ігор Pokemon, ніж самостійним проектом.

Івата в черговий раз підтвердив своє упередження у відношення до ігрових релізами для iOS і Android. Однією з причин небажання випускати їх на мобільних платформах глава Nintendo назвав постійно падаючі ціни в цьому сегменті.

Запуск програми Mii спочатку планувався в 2014 році, але японська компанія вирішила, що продукт вимагає доробки, так що вихід був відкладений на поточний рік. Дата виходу проекту названа не була.

Торік інвестори Nintendo звернулися до її керівництва з офіційним листом, в якому закликали компанію почати розробку ігор та програм для мобільних платформ. Сет Фішер, директор з інвестицій фонду Oasis Management, написав генеральному директору Nintendo Сатору Івате відкрите послання, в якому запропонував якнайшвидше почати продажі мобільних версій своїх продуктів для iOS і Android.

Сатору Івата тоді заявив, що створювати власні ігри і переносити хітові проекти на iOS і Android компанія не має наміру.


Ищите где найти рабочий ключ Autocad? Загляните на сайт autocad.my1.ru, на котором вы обязательно найдете ключи к разным программным продуктах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *