iOS 8.3: що принесло нам свіже оновлення?

Автор | 11 Лютого, 2015

Оновлення iOS 8.3 beta 1, що дебютувало в понеділок, 9 лютого, виявилося досить цікавим з точки зору нових функціональних можливостей. І хоча це лише перша бета-версія, вона вже дозволяє оцінити нововведення, які приготувала Apple користувачам iPhone і iPad.

Розробники, які встановили iOS 8.3, виявили в налаштуваннях новий розділ для керування бездротової версією інтерфейсу CarPlay. «Якщо ваш автомобіль підтримує бездротове підключення CarPlay, утримуйте кнопку голосового управління на рульовому колесі для настройки», – йдеться описі функції.

На даний момент iPhone можна підключити до автомобіля тільки через USB-з'єднання. Раніше Тім Кук заявляв, що автомобільний ринок – один з пріоритетних для Apple. Він є рівноправною частиною екосистеми, поряд з магазином додатків.

Слідом за OS X Yosemite 10.10.3 мобільна «вісь» вже має підтримку двухфакторної авторизації. Зараз для налаштування облікових записів Google з посиленим захистом користувач повинен отримати окремий пароль. У iOS 8.3 спосіб входу на сервіси спростився – стала можлива авторизація за допомогою SMS-повідомлення або програми Google Authenticator.

Новий механізм вставки «емодзі» передбачає можливість використання нових значків, що представляють різні відтінки кольору шкіри. Їх можна використовувати з іншими піктограмами, які зображують людські обличчя, завдяки чому ті можуть змінювати забарвлення. Всього запропоновано п'ять можливих відтінків шкіри.

Крім значків  Apple змінила в iOS 8.3 формат організації значків на панелі. Тепер вони відкриваються на одному екрані з розбивкою на секції. Також реалізована поліпшена підтримка bluetooth (блютуз) гарнитур різних виробників.

смайлики на айфон

У коді iOS 8.3 розробники виявили свідоцтва майбутнього запуску Apple Pay в Китаї. Це може статися вже до часу виходу фінальної версії оновлення. Раніше про наміри Apple запустити платіжний сервіс на території Піднебесної розповів Тім Кук . «Китай насправді є ключовим ринком для нас. Все, що ми робимо, буде працювати тут. І Apple Pay входить до цього списку», – заявив він.

Серед інших змін в iOS 8.3 – поліпшена робота сервісів CloudKit і iCloud Drive. Крім першої бета-версії нової ОС Apple випустила Xcode 6.3 beta з SDK для iOS 8.3, а також Swift 1.2.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *