В мережі з’явилися фото iPad Plus з 12-дюймовим екраном

Автор | 9 Лютого, 2015

Голландський техноблог Vandaagapple, в минулому не відзначався витоками про продукцію Apple, опублікував фотографії ще не анонсованої моделі iPad з екраном діагоналлю 12 дюймів. Знімки не дозволяють оцінити розміри пристрою, але демонструють функціональні відмінності від нинішніх iPad.

Судячи з «шпигунських» фотографій, новинка, яка, як очікується, буде анонсована в першій половині 2015 року, буде такою ж тонкою, як і випущений в жовтні iPad Air 2. Голландське видання називає майбутній «великогабаритний» планшет Apple не «iPad Pro» , як інші видання, по аналогії зі смартфонами iPhone, «iPad Plus».

Знімки дозволяють зробити висновок про наявність у планшета додаткового Lightning-порту, який буде знаходитися на лівій бічній грані. Передбачається, що цей інтерфейс тут буде призначений для підключення до док-станції в горизонтальній орієнтації. Раніше технологічний отвір на бічній стороні виявили у чохла для 12-дюймового iPad.

Варто відзначити, що ще в 2010-му компанія Apple подала заявку на патент, в якому описувався iPad з двома роз'ємами. Втім, далеко не всі запатентовані ідеї згодом знаходять втілення в тих чи інших пристроях.

За даними джерела, разом з 12-дюймовою версією планшета Apple може представити стилус, док-станцію або подключаемую клавіатуру.

Традиційно Apple анонсує нові версії iPad у жовтні – через місяць після показу iPhone. У 2014 році компанія в цей час представила моделі планшетів iPad Air 2 і iPad mini 3. Тож нам залишається чекати весни. Можливо, ближче до презентації, в мережі з'явиться ще більше інформації про новий iPad Plus.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *