Adobe оновила мобільну версію Lightroom

Автор | 6 Лютого, 2015

Adobe оновила мобільну версію фоторедактора Lightroom для смартфонів і планшетів Apple. Програма, призначена для професійних фотографів і любителів і дозволяє швидко імпортувати і обробляти зображення, отримала новий режим презентації, інструмент копіювання налаштувань шарів і режим перегляду колекції Segmented. Завантажити оновлення можна з магазину App Store.

Мобільна версія програмного забезпечення Lightroom підтримує повноцінну інтеграцію з Lightroom для Mac і PC. Крім цього, Lightroom Mobile дозволяє через онлайн-систему Adobe ID отримувати доступ до відкритого для віддаленого перегляду контенту на ПК користувача.

Рекламная пауза: Скоро лето, а значит жара, вода и природа. Так что пора уже сейчас прикупить хороший мангал для отличного отдыха.

Lightroom для iOS пропонує значну частину того ж функціоналу, що і настільна версія, зокрема доступ до метаданих, можливість налаштування експозиції, температури, насиченості, тіней і роботу з гістограмою. Однак в мобільній версії не можна налаштувати панель інструментів. Крім того, користувач працює зі смарт-переглядом фотографій (стислими зображеннями шириною 2048 пікселів). Також тут можна різати і обертати фотографії жестами. При бажанні мобільна версія може завантажувати дані віддалено з користувацького комп'ютера і на нього ж автоматично зберігати дані.

Мобільний Lightroom вміє обробляти RAW-файли, ще звані «цифровими негативами»: вони являють собою найбільш повний «зліпок» інформації, отриманої з матриці дзеркального (і деяких бездзеркальних) фотоапарата. Це дозволяє тонше налаштовувати ряд параметрів, таких як колірний баланс, яскравість, контрастність і насиченість перед експортом в більш «звичний» формат JPEG.

Інтерфейс мобільного Lightroom оптимізований для управління на сенсорному екрані. При редагуванні знімка під ним розташована панель інструментів з різними параметрами і ефектами. Натискання на екран двома пальцями виводить або приховує гистограмму розподілу елементів фотографії з різною яскравістю.

Зазвичай Adobe позиціонує мобільні продукти, як компаньйони для десктопних версій, але не у випадку з Lightroom, який вийшов цілком самодостатнім і може працювати без будь-якої прив'язки до настільної версії.

Завантажити Lightroom можна для iPhone і iPad безкоштовно, але для роботи потрібна підписка на Abobe Creative Cloud. Місячна підписка на пакет Photoshop Photography Program варто 9,99 доларів, вона включає в себе Photoshop і Lightroom, Creative Cloud Student and Teacher Edition ($29,99 / міс) і Creative Cloud for teams ($69,99 / міс / користувач).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *