Apple випустила передрелізну версію OS X Yosemite 10.10.3 з новим додатком Фото

Автор | 6 Лютого, 2015

Apple випустила для розробників першу бета-версію OS X Yosemite 10.10.3. Головним нововведенням в оновленні є новий додаток Фото з підтримкою хмарного сервісу Фотоархів iCloud.

Як відомо, одночасно з виходом OS X Yosemite компанія припинила розробку свого «професійного» фоторедактора Aperture і каталогізатора фотографій iPhoto. Замість них Apple випускає окремий додаток Фото для роботи з фотографіями. Воно увійде до складу поновлення OS X Yosemite 10.10.3.

«Із запуском нової програми Фото та сервісу Фотоархів iCloud користувачі можуть безпечно зберігати всі свої фотографії в віддаленому сховищі і мати до них доступ з будь-якого місця», – кажуть в Apple.

Відповідно до опису додатку, Фото автоматично організовує фотографії на комп'ютері і дозволяє виконувати базову обробку знімків. Зображення і відеоролики можна зберігати в хмарної фототеці і отримувати до них доступ з будь-якого пристрою.

У числі функціональних можливостей програми Apple виділяє зручний перегляд фотографій з можливістю сортування за часом і географічним розташуванням в розділах Моменти, Колекції і Роки. У додатку чотири вкладки – Фото, Загальні, Фото та Проекти. Вбудовані інструменти дозволяють виконувати обробку зображень. Можна створювати фотокниги і замовляти друк знімків.

Зареєстровані в програмі для розробників користувачі вже можуть завантажити OS X Yosemite 10.10.3 beta 1 з додатком Фото з Mac Dev Center. Для звичайних користувачів фінальна версія оновлення буде доступна після завершення тестування.


Узнавайте полезную информацию о Arduino применение которого вы можете найти во многих сферах: от измерением температуры и до "Умного дома".

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *