Вчені дослідили, що діти, котрі користуються iPad відстають у розвитку

Автор | 3 Лютого, 2015

Вчені медичного факультету Бостонського університету вивчили вплив гаджетів на дітей. Зокрема, вони з'ясували, що діти, які почали користуватися технічними пристроями в ранньому віці, помітно відстають у соціальному та емоційному розвитку від своїх однолітків.

Малюки часто розмовляють дуже голосно, не помічаючи цього: своїм голосом, як і емоціями, вони тільки вчаться керувати. Однак такі емоції дорослі можуть сприймати як істерики і дають в руки дітям iPad, щоб ті відвернулися і заспокоїлися. Вчені університету Бостона пояснили, чому це неправильно.

Дослідники розповіли, що діти самі повинні шукати спосіб контролювати свої почуття. Якщо маскувати їх, істерики стануть нормою життя. Більшість сучасних батьків використовують iPad, iPhone та інші гаджети, щоб відвернути сина іграми.

«Постійне сидіння за мобільним або iPad на ранньому етапі розвитку дитини може перешкодити розвитку у нього емпатії, навичок вирішення проблем та соціальної комунікації, які зазвичай купуються дітьми під час вивчення навколишнього світу, ігор і простого спілкування з друзями», – заявила доктор Дженні Радеску.

На думку вчених, iPad може перешкоджати розвитку у дітей співпереживання іншим людям, навичок соціальної комунікативності та соціальної адаптації, які зазвичай з'являються у дітей під час спілкування з друзями. Крім того, гаджети з сенсорним екраном перешкоджають розвитку дрібної моторики, що потім несприятливо впливає на навчання математичним або природничих наук. Також при використанні тачскріна у дітей не розвиваються м'язи, які знадобляться їм у майбутньому для письма.

Педіатри провели експеримент, який показав: діти, в чиї руки електронні пристрої потрапили занадто рано, в емоційному і соціальному розвитку відстають від тих, кому планшет дали пізніше, або у кого його зовсім немає. Однак автори роботи підкреслюють, що не можна ділити все в світі на чорне і біле і оголошувати гаджети абсолютним злом для дітей.


Выбирайте элитное жилье в каталоге компании Евростандарт на сайте www.eurostandart.kiev.ua. Большой выбор VIP котеджей в Конча-Заспе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *