Вийшло оновлення для World of Tanks Blitz з новою гілкою британських важких танків і новою картою [відео]

Автор | 22 Січня, 2015

Студія Wargaming оновила мобільну версію популярного танкового симулятора World of Tanks. Гра доступна на iPhone, iPad і, віднедавна, на Android-пристроях.

В оновленні під індексом 1.6 додана гілка британських важких танків на чолі з FV215b. Шанувальники низкорівневої  техніки тепер можуть штурмувати поля битв World of Tanks Blitz на Matilda. З 5 по 7 рівні розмістилися неквапливі Churchill, а на верхніх рівнях нової гілки танкістів очікують маневрений Caernarvon, грізний завойовник Conqueror і скорострільний FV215b. Крім того, геймери можуть вибрати ще одну карту – «Кастілья», яка пропонує битися серед горбистих пейзажів Іспанії.

World of Tanks Blitz є мобільним варіантом популярного танкового екшна. Заявлені точно така ж фізика, ті ж карти, моделі танків, а також динаміка. При цьому всі оптимізовано під сенсорне керування і можливості мобільних гаджетів. Шанувальники танкових баталій можуть випробувати близько 100 бойових машин середини минулого століття – протитанкові САУ, легкі, середні і важкі танки США, Німеччини і СРСР в динамічних PvP-баталіях.

У багатокористувацьких боях World of Tanks Blitz можуть брати участь до 14 гравців одночасно. Середня тривалість однієї ігрової сесії в World of Tanks Blitz становить вражаючі для мобільних девайсів 70 хвилин.

За даними Wargaming, за неповних два місяці, що минули з моменту релізу Android-версії танків до користувачів World of Tanks Blitz на iOS примкнуло 5 млн власників смартфонів і планшетів під управлінням Android.


Если вам нужна увереность в вашем партнере по бизнесу, воспользуйтесь услугами опытного следопыта. Хороший детектив в Киеве даст вам правдивые данные, которых вам не хватает.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *