Мобільний офіс Google отримав підтримку сканера відбитків Touch ID

Автор | 22 Січня, 2015

Google оновила безкоштовні офісні додатки «Google Документи», «Google Таблиці» і «Google Презентації». Мобільні програми, призначені для створення і редагування документів, таблиць і презентацій на iPhone і iPad, надають можливість оффлайновой роботи з файлами і спільного редагування даних власникам. Користувачі, які беруть участь у спільному редагуванні, можуть відразу ж бачити зміни, що вносяться в документ іншими.

У новій версії додатків Google з'явилася підтримка сканера відбитків Touch ID. До самого відбитку Документи, Таблиці та Презентації доступу не мають. iPhone і iPad, після того як зчитують палець, подають додатком сигнал про те, успішно проведено зчитування чи ні. У разі якщо сканер розпізнав палець, додатки відкривають доступ – за аналогією з PIN-кодом.

З виходом версії 1.2 Google Документи мають підтримку орфографії, Google Презентації дозволяють групувати об'єкти на слайді для швидкого редагування, а Google Таблиці – приховувати рядки і стовпці. Крім того виправлені помилки і підвищена продуктивність.

«Google Документи», «Google Таблиці» і «Google Презентації» дозволяють створювати прості документи «з нуля». Користувачі можуть легко виконувати всі основні дії, в тому числі створювати марковані списки, додавати зображення, коментарі, формули, змінювати шрифти і т.д. Вибрати напівжирне або підкреслене накреслення, створити відступ, змінити формат шрифту або цифр, вибрати інший колір фону в осередках – все це можна легко зробити на панелі інструментів, просто натискаючи на потрібні кнопки.

Особливості нової версії «Google Документи»:

  • Додана перевірка орфографії.
  • Розроблено підтримка Touch ID при захисті Документів паролем.
  • Виправлені помилки, підвищена продуктивність.

Особливості нової версії «Google Таблиці»:

  • Додана можливість приховувати рядки і стовпці
  • Розроблено підтримка Touch ID при захисті Таблиць паролем
  • Виправлені помилки, підвищена продуктивність

Особливості нової версії «Google Презентації»:

  • Додана можливість групувати об'єкти на слайді для швидкого редагування
  • Розроблено підтримка Touch ID при захисті Презентацій паролем
  • Виправлені помилки, підвищена продуктивність

«Google Документи», «Google Таблиці» і «Google Презентації» можна запускати на будь-якому планшеті і смартфоні, що працює під управлінням мобільної iOS 7.0 або вище.

Завантажити «Google Документи» для iPhone і iPad можна безкоштовно за цим посиланням, «Google Таблиці» – за цим, «Google Презентації» – за цим.


Любите дома смотреть хорошие фильмы? Тогда вам просто необходима hi fi акустика купить которую можно в магазине e-ton.ua. Большой выбор акустики, доставка по все стране.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *