Stronghold Kingdoms – перша повноцінна MMORTS для Mac OS X

Автор | 21 Січня, 2015

Firefly Studios відкрила шлях стратегам-маководам до перемог над опонентами з імперії Windows в режимі онлайн. Stronghold Kingdoms поширюється по моделі free-to-play, а в якості «приданого» всім, хто встигне приєднатися до проекту до 14 лютого цього року, в скриню ігрової валюти додається 16 євро. 

Кількість потенційних феодалів у віртуальній копії середньовічної Європи під назвою Stronghold Kingdoms на поточний момент нараховує 3 млн. Чоловік. Потенційних – тому що починаємо мало не в ролі безрідного бастарда однією з 33 націй, неосвіченого, жебрака і криворукого. Свита під стать і тому першим ділом доводиться зайнятися організацією примусового лікнепу, відкласти меч і взяти рахунки-абак, а також налагодити торгово-дипломатичні зв'язки з сусідами.

Так, рано чи пізно нам захочеться відправити до них «у гості» армію найманців, сподіваючись, що в цьому час такі ж не з'являться з іншої сторони. Це онлайн-гра, в якій існує прив'язка до реальних географічним та історичним аспектам, ймовірність появи бажаючих поквитатися за «старі образи» далеко не ілюзорна. Уберегтися від лиха допоможуть вірні васали і міцні стінки родового замку, чия архітектура – предмет окремої головного болю. Або почуття праведного задоволення при вигляді приречено марширують до своєї загибелі ворожих полчищ, чий повелитель не в силах усвідомити, з яким геніальним стратегом звела його доля.

Графічна складова гри на висоті і ті, хто віддає перевагу плащу полководця, мантії мудреця або камзолу скарбника, можуть насолоджуватися спогляданням роботи налагодженого механізму. Млини крутяться, ковалі натхненно кують, рідкісний підліток бездіяльно вештається по вуличках – велика частина вже визначена в свинопаси. Анімовані практично всі ігрові об'єкти, у міру освоєння нових технологій і отримання спеціальних карт з'являється можливість вибудувати місто-державу своєї мрії. Можливо, це надихне іноземних гостей і зробить вас вхожим у високі будинки континенту – в Stronghold Kingdoms присутній продумана система гільдій і фракцій.

Гра орієнтована на власників потужних комп'ютерів, потрібно наявність 64-бітного процесора і OS X 10.6.6 або вище.


Если вы начали ремонт, то выбрать очень качественные штукатурные смеси можно на сайте poli-plast.ua, где для выбора доступный большой выбор смесей для разных видов работ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *