Apple опублікувала нове фото з ​​будмайданчика «космічного» Campus 2 (ФОТО)

Автор | 21 Січня, 2015

19 січня, Apple порадувала своїх шанувальників новою порцією фотографій, за якими можна оцінити прогрес у будівництві нової штаб-квартири компанії. Судячи по знімках, зведення «космічного» Campus 2 знаходиться у вельми активній стадії, крім того, будівельники працюють над другорядними будівлями.

Фотографії були опубліковані на офіційному сайті міста Купертіно, Каліфорнія. Враховуючи той факт, що Apple будує нову штаб-квартиру неподалік від житлових районів, місцева влада створила спеціальний розділ, який показує зміни у дорожньому русі, яке часто утруднено через проводяться будівельних робіт.

Зараз «сусіди» Campus 2 практично кожен день стикаються з закритими магістральними вулицями, які проходять через територію забудови Apple. Пріверідж-авеню і зовсім закрита для транспорту. Нагадаємо, що минулого місяця AppleInsider надав знімки і відео з місця будівництва. Незважаючи на не надто хороші погодні умови, там працівники активно працювали над закладенням фундаменту майбутнього будинку. Цей процес триває ось уже кілька місяців, і почався він з очищення землі, що раніше належала Hewlett-Packard.

Campus 2

Судячи з усього, будівництво підземного театру, вартість якого оцінюється в $ 161 млн, також просувається ударними темпами. За твердженнями Тіма Кука , нова штаб-квартира Apple буде здана в експлуатацію ближче до 2016 року. Проект будівлі затвердив покійний співзасновник компанії Стів Джобс ще в 2011 році. Разом з архітекторами і дизайнерами з Foster + Partners технологічний геній розробляв креслення, які змогли б повернути його з бетонного оточення назад у приємні озеленені місця, що нагадують про дитинство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *