Контрабандист намагався перетнути кордон, обклеївши себе сотнею iPhone

Автор | 14 Січня, 2015

Вчора китайські митники затримали контрабандиста з Гонконгу, який намагався провезти в Китай 94 смартфона компанії Apple. Чоловік вдався до старого методу – обклеїв себе iPhone з ніг до голови. 

Можливо затія гонконгського контрабандиста і вдалася б, але співробітники пункту митного контролю звернули увагу на неприродну ходу чоловіка. Після проведення додаткового огляду виявилося, що чоловік намагався провезти через кордон майже сотню смартфонів iPhone. У числі контрабандних пристроїв були помічені як нові моделі смартфонів ( iPhone 6 і iPhone 6 Plus), так і моделі попередніх поколінь. Після фіксації правопорушення всі пристрої були вилучені, а чоловік переданий органам правопорядку.

Передбачається, що гаджети можуть бути краденими. На користь цієї думки говорить і те, що саме крадені смартфони найчастіше перевозять через кордон. До того ж пристрої були без коробок, що значно знижує вартість продаваних гаджетів. Проте не можна виключати, що в Китаї смартфони могли б бути відповідно упаковані, щоб видавати пристрої за нові.

Як стверджують митники, контрабандисти досить часто намагаються пронести через кордон мобільні пристрої на тілі. Цей спосіб був навіть названий «мобільні обладунки» і він нерідко може давати позитивний для шахрая результат, але не в цьому випадку. Жителя Гонконгу згубила жадібність і дурість – було б смартфонів поменше, все могло б закінчитися для нього більш благополучно.

Проте, як стверджує практика китайських правоохоронних органів, вилов і покарання контрабандистів не зменшує їхньої кількості. Це лише може підштовхнути шахраїв вигадати більш надійні і безпечні способи доставки мобільних пристроїв в інші країни.


Если вам нужно сделать печать визиток- срочно, качественно и за реальную цену, обратитесь в компанию Максвей, работники которой сделают ваш заказ в краткие строки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *