Гра Icycle: On Thin Ice для iPhone і iPad – «Додаток тижня» в App Store

Автор | 5 Січня, 2015

Як показує практика, для завоювання популярності у користувачів зовсім не обов'язково створювати тривимірний екшен з небаченими спецефектами і захмарними вимогами до «заліза», часом досить з ентузіазмом підійти до розробки класичного платформера, що й зробили розробники додатка Icycle: On Thin Ice, що став кращим на цьому тижні в App Store

Кілька слів про видавця. Гра випущена компанією Chillingo Ltd, в 2010 році придбана Electronic Arts за 20 мільйонів доларів. Природно, канадці не стали б викладати таку суму за кота в мішку – саме Chillingo Ltd першими помітили і видали оригінальну Angry Birds, розроблену нікому не відомими (на той час) фінами з Rovio Entertainment. З тих пір гри цього видавця незмінно займають високі позиції в рейтингах, незважаючи на відсутність серед них по-справжньому хардкорних проектів.

Отже, гра Icycle: On Thin Ice для iPhone і iPad – оригінальний платформер, що розповідає історію дивакуватого персонажа на ім'я Денніс. Сюжет, в класичному його розумінні, в грі відсутній, однак від рівня до рівня картинка стає все ясніше, мотивація головного героя – очевиднішою. Причому мова йде не про глибокі філософські проблеми, а більше нагадує уривчастий психоделічний сон з своєрідним гумором.
 

Дивакуватий Денніс, одягнений спочатку в одну лише шапку, скриплячи педалями і озираючись, змушений тікати від лавини яка його наздоганяє або балансувати на зростаючому сталагміті – видовище досить забавне.

Ще одна яскрава відмінна риса Icycle: On Thin Ice – локації. Тут не зустрінеш традиційних для платформерів прямих, часом рандомно генеруються, смуг перешкод, навпаки – кожен рівень переносить героя в зовсім іншій, детально промальований світ. Причому масштаб однієї і тієї ж локації може мінятися кілька разів – тільки що Денніс був видний у всіх деталях, а за мить він став маленькою крапкою у величезному розломі скелі або на гребені лавини.

В іншому ж ігровий процес звичний – рух вперед і назад, стрибки, збір внутрішньоігрової валюти у вигляді крижинок, використання бонусів і різних булочок, у вигляді одягу для головного героя і т.д. У Icycle: On Thin Ice є вбудовані покупки, проте на задоволення від проходження гри вони мало впливають. Особливо якщо завантажити її прямо зараз безкоштовно, в рамках акції «Додаток тижня» в App Store.


Покупайте не дорого качественные мешки полипропиленовые для производства или домашних нужд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *