Кращі фотододатки 2014 для iPhone і iPad

Автор | 27 Грудня, 2014

Часом професійні фотографи, які витратили роки життя і безліч грошей на свою освіту та обладнання, викликають жалість. Мобільні технології зробили великий стрибок вперед, і тепер практично будь-який бажаючий може щодня робити професійні знімки.

На окремих новинних ресурсах і в магазинах додатків є цілі розділи, присвячені мобільній фотографії. Однак, незважаючи на безліч продуктів, дійсно хороших програм не так вже й багато. Нижче представлений перелік фотододатків 2014 року, які однозначно заслуговують уваги.

Pixelmator

диван релакс

У році, що минає iPad Air 2 виявився найбільш продуктивним планшетом на ринку. Це стало можливим завдяки потужному процесору і 2 ГБ оперативної пам'яті. При цьому розробники орієнтованої на Mac програми для редагування фотографій вирішили, що такі характеристики дійсно відповідають вимогам їх інструменту. Таким чином, Pixelmator вперше з'явився на iPad.

Повнофункціональний додаток дозволяє обробляти знімки на професійному рівні, а не просто додавати веселі фільтри. Інструмент підтримує растрову і векторну графіку, а також роботу з файлами Photoshop. Користувачеві також надається можливість виправити помилки освітлення шляхом регулювання балансу білого і багато іншого.

Manual

Головна «фішка» Manual полягає у фокусуванні об'єктива. Його ключові особливості – це тонка настройка таких опцій, як глибина різкості, зйомка при слабкому освітленні і т.п. Фокус може бути налаштований вручну за допомогою повзунка, що дозволяє з легкістю виділити необхідний об'єкт. Функціонал також дозволяє додати яскравості при створенні знімків в похмуру погоду, позбавляючи від необхідності подальшого редагування. Більш того, користувач може самостійно визначати швидкість відкриття затвора.

Hyperlapse

Hyperlapse – це інструмент від розробників Instagram, який дозволяє максимально стабілізувати відеозапис, створюючи враження, що вона відзнята на професійну камеру зі штативом. Програма використовує дані гіроскопа і акселерометра iPhone і iPad, які дозволяють нейтралізувати тремтіння рук при зйомці в русі. Додатковою перевагою Hyperlapse є те, що інструмент доступний абсолютно безкоштовно.

Camera +

Camera + найбільш популярне і безперечно кращий фотододаток для iOS. Даний інструмент значно розширює можливості користувача в налаштуванні і налагодженні таких важливих опцій камери, як баланс білого, фокус, експозиція і т.д. При цьому деякі характеристики можуть бути зафіксовані, що дозволяє, наприклад, ігнорувати зміну тіней або положення об'єктива. Цікаво також, що зняті кадри можуть бути відкориговані різними фільтрами у вкладці «Лабораторія».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *