Apple Watch зможуть безшумно розбудити свого власника

Автор | 27 Грудня, 2014

В ході заходу, організованого нещодавно Музеєм сучасного мистецтва Сан-Франциско, Джоні Айв натякнув, що годинники Apple Watch будуть оснащені цікавою функцією – вони зможуть безшумно розбудити свого власника.

Зокрема, Айв повідомив, що розробка Apple Watch виявилася складнішою роботою, ніж випуск iPhone, в першу чергу тому, що випуску розумних годинників від компанії передували століття напрацювань, пов'язаних з випуском наручних годинників.

Так, Айв розповів про одну з невідомих раніше здібностей годин Apple: «будильник в пристрої зможе безшумно розбудити свого власника постукуваннями по зап'ястку, тим самим не заважаючи оточуючим».

Ця функція з'явилася в пристрої завдяки наявності спеціального механізму Taptic Engine, що представляє собою привід лінійного переміщення всередині Apple Watch, який забезпечує тактильний відгук. Варто відзначити, що безшумний будильник не є новинкою в індустрії – подібною функцією оснащені фітнес-браслети Fitbit і Jawbone UP24, а також розумні годинник Pebble. Тож тепер ця корисна функція є і у Apple Watch, які ще крім того, що розбудять свого власника, також нагадають йому список домашних дел на весь день.

Не дивлячись на те, що багатьом припаде до душі така функція, особливо в обставинах, про які згадав Айв, в даний час незрозуміло, чи зможуть користувачі постійно нею користуватися на першому поколінні розумних годинника від Apple. Справа в тому, що за словами того ж Тіма Кука, годинник доведеться ставити на зарядку щоночі. Природно, поки годинник стоїть на зарядці всю ніч, про безшумний будильник можна забути. З іншого боку, в наступному поколінні годин може з'явитися функція «розумного будильника», який зможе не тільки безшумно розбудити свого власника, але і зробити це в найбільш сприятливою фазі сну, щоб господар прокинувся виспався і повним сил.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *