Apple розробила екологічно чистий вогнестійкий матеріал для своїх майбутніх пристроїв

Автор | 27 Грудня, 2014

Нещодавно бюро з реєстрації патентів і торгових марок США був опублікований патент Apple, що описує створення вогнестійкого матеріалу не містить галоген, з якого в майбутньому компанія змогла б виготовляти свої пристрої.

За даними Apple, в даний час з усіх існуючих пластмас тільки 12% містять вогнестійкі компоненти. Більш широке використання таких матеріалів допоможе поліпшити безпеку електропроводки та електронних пристроїв і тим самим знизити кількість пожеж, спровокованих електроприладами.

До складу деяких пластмас входять галогеновані вогнестійкі складові, які, незважаючи на всі переваги, становлять загрозу навколишньому середовищу.

Опублікований патент описує сплав, який при горінні виділяє мінімальну кількість токсичних речовин. Що стосується продукції Apple, то він може використовуватися для виробництва iMac, MacBook Pro, iPhone і iPad. Правда, варто пам'ятати, що це всього лише патент, і описаний у ньому матеріал може так ніколи і не використовуватися. Однак поява екологічно чистого вогнетривкого сплаву – відмінна ідея з точки зору як безпеки, так і маркетингу.

Також подібний матеріал в майбутньому може використовуватися в різних сферах. Наприклад від  використання в виробництві різних приладів і до обслуживание систем пожаротушения та інших різних технічних направленнях.

Незважаючи на те, що продукція Apple не відрізняється схильністю до займання, кілька разів компанія, все-таки, ставала центром уваги в публікаціях про пристрої, що спалахнули. Приміром, торік в одному з магазинів Vodafone в Канберрі (Австралія) імовірно спалахнув iPad, а на початку 2014 року в кишені 13-річної дівчинки вибухнув iPhone 5c, заподіявши їй опіки другого ступеня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *