Карти для Apple будуть створювати користувачі iPhone і iPad

Автор | 7 Грудня, 2014

Поки Google планомірно нарощує функціональність програми Google Maps, компанія з Купертіно займається доведенням до розуму власного картографічного сервісу, який викликав масу нарікань і навіть змусив главу Apple Тіма Кука публічно вибачитися перед користувачами.

На офіційному сайті Apple з'явилося оголошення про роботу, згідно з яким компанія планує зробити Apple Maps краудсорсинговими. Виходячи з опису вакансії «Розробник програми для спільноти користувачів Карт», проект буде функціонувати за зразком Wikipedia: володарі iPhone і iPad зможуть самостійно редагувати карти відомих їм місць, наносячи на них дороги, будинки та інші об'єкти.

До цього моменту у користувачів iOS-пристроїв були мінімальні можливості для того, щоб внести в них свій вклад. У стандартному додатку Apple можна повідомити в техпідтримку про неточності в даних; також можна дозволити компанії збирати анонімні дані про місцезнаходження свого гаджета (і про найбільш часто відвідуваних місцях).

Опис вакансії увазі, що в розпорядженні користувачів Apple Maps через деякий час опиниться інтерфейс для додавання нових даних. Редактори зможуть додавати на карти будинки та об'єкти в режимі реального часу. Крім того, можна буде наносити не лише вулиці, а й стежки.

Новостройки в Тюмени от застройщика

Цікаво, що на сервісі буде доступна функція «Повідомити про помилку», тобто Apple буде перевіряти і фільтрувати зібрані дані. Також карти будуть інтегровані з іншими мобільними додатками компанії, включаючи Passbook і голосовим помічником Siri.


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *