Засновник Facebook назвав ціни на продукти Apple завищеними

Автор | 7 Грудня, 2014

Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг заявив, що вартість продуктів Apple є завищеною, а міркування глави корпорації Тіма Кука про інтернет-сервіси назвав «безглуздими». Своїм міркуваннями Цукерберг поділився в п'ятницю в інтерв'ю TIME.

У вересні цього року Тім Кук висловив думку, що до компаній, які невпинно ведуть збір даних користувача і зберігають їх (до таких відносяться соціальні мережі), необхідно ставитися з побоюванням. Він не став перераховувати назви, проте багато зійшлися на думці, що мова йде про Facebook і Google. Натякаючи на рекламні сервіси цих компаній, Кук відзначив, що у випадку, коли інтернет-сервіс пропонується на безкоштовній основі, користувач перетворюється з клієнта в продукт.

Марк Цукерберг вважає такі міркування неправильними. Він упевнений, що платний сервіс не міг би досягти тих результатів, яких домоглася Facebook. Засновник найпопулярнішої у світі соцмережі підкреслив, що його мета – об'єднати весь світ, чого не можна зробити за наявності будь-яких платежів.

Lenovo

Цукерберг, очевидно, сприйняв слова Кука близько до серця. Він заявив, що якби Apple хотіла бути ближче до споживача, то вона знизила б ціни на свої продукти.

Раніше на висловлювання Тіма Кука відреагував голова ради директорів і колишній генеральний директор Google Ерік Шмідт. Він заявив, що його компанія забезпечує для своїх клієнтів і користувачів більш високу безпеку і захищеність, ніж Apple. На думку Шмідта, Тім Кук володіє помилковою інформацією.


Покупайте MacBook Air по выгодной цене на сайте apple macbook air md760, а также любую другую продукцию Apple у официального поставщика техники re:Store.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *