FingerKey: додаток для розблокування комп’ютера за допомогою сканера відбитків Touch ID

Автор | 30 Листопада, 2014

Як бути, якщо працюєш в офісі з конфіденційною інформацією, але змушений періодично залишати робоче місце заради кави або сигарети? Додаток FingerKey дозволяє зробити так, щоб після відходу користувача розблокувати Mac можна було тільки за допомогою сканера відбитків iPhone. Більш того, це можливо, тільки якщо смартфон користувача знаходиться в безпосередній близькості від комп'ютера: даними між собою два додатки обмінюються за технологією Bluetooth.

За задумом розробника Леонардо Луізарі, для того щоб минути екран блокування Mac, необхідно просто доторкнутися пальцем до біометричного датчика. Правда, щоб все працювало належним чином, спочатку потрібно встановити на мобільному і ПК відповідне програмне забезпечення, а також синхронізувати пристрої за допомогою модуля бездротового зв'язку.

Після цього залишиться опустити шторку Центру сповіщення iPhone і доторкнутися до значка Touch ID. Додаток працює з будь-якими комп'ютерами, оснащеними модулем Bluetooth 4.0. У списку підтримуваних моделей – MacBook Air випуску не раніше 2011 р, MacBook Pro 2012 і 2013, iMac 2013 і Mac mini не раніше 2011

английские карточки

FingerKey дозволяє настроїти розблокування декількох комп'ютерів і підтримує 256-бітове шифрування AES. Додаток сумісний з iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s / 5c на операційній системі iOS 8. В даний час доступний тільки клієнт для Mac, але версії для Windows і Linux з'являться зовсім скоро.

Як виконується настройка FingerKey, можна подивитися в ролику розробника:

FingerKey доступний в App Store за $1,99. Безкоштовний клієнт для Mac можна завантажити на офіційному сайті розробника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *