Вийшла оновлена ​​версія Cydia з виправленням помилок і поліпшеною багатозадачністю

Автор | 6 Листопада, 2014

Розробник Джей Фріман, відомий в Мережі як Saurik, випустив нову версію магазину неофіційних додатків Cydia для iPhone, iPod touch і iPad з джейлбрейком. Оновлення під індексом 1.1.16 вирішує помилку, пов'язану з відновленням образу пристрої з резервної копії. Остання приводила до необхідності повторно встановлювати заново Cydia.

Основним нововведенням Cydia стало виправлення помилок. Тепер програма не викликає проблем з функцією відновлення бекапу на iPhone і iPad. Раніше користувачам доводилося заново повторювати процедуру джейлбрейка. Також в програмі поліпшена функція багатозадачності, зокрема збільшено час роботи програми у фоновому режимі і заблокована опція редиректа посилань App Store, повідомляє http://andplay-market.ru/.

Cydia, нагадаємо, підтримує багатозадачність. Програма запам'ятовує свій стан при перемиканні між додатками. Раніше, повторний виклик магазину ініціював оновлення контенту. Опція працює тільки на iOS 8.

Список змін в Cydia 1.1.16:

  • Виправлений баг з відновленням образу iOS 8 з резервної копії.
  • Збільшено час роботи Cydia в фоновому режимі до 15 хвилин.
  • Поліпшена функція блокування посилань App Store.
  • Відновлена ​​робота діалогового вікна входу в систему на iPad.
  • Оновлення Cydia відбуваються автоматично. Досить запустити додаток і натиснути кнопку «Complete Upgrade» після завантаження всіх репозиторіїв.

Встановити Cydia на iPhone і iPad з iOS 8 – 8.1 можна з допомогою Pangu. Утиліта сумісна з iPhone 6 і iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 4s, iPad 2 або вище, включаючи iPad Air 2 і iPad mini 3, а також iPod touch 5G. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *