GTA: San Andreas отримала підтримку iPhone 6 Plus і iPhone 6

Автор | 30 Жовтня, 2014

Ігри консольної якості на мобільних пристроях вже давно стали Святим Граалем розробників, але зробити дійсно якісний продукт такого роду, реалізувавши підтримку на планшетах або смартфонах – це справжній виклик. Студія Rockstar Games має завидний досвід з адаптації своїх ігрових бестселерів до мобільних пристроїв, і екшн Grand Theft Auto: San Andreas не став винятком.

App Store при цьому дозволяє розробникам постійно оновлювати свої продукти, щоб не відставати від нових технологій, чим і скористалися творці культової гри. Так, вчора, 27 жовтня, гра GTA: San Andreas для iOS отримала оновлення, що включає безліч виправлень помилок та реалізацію повної підтримки iPhone 6 Plus і iPhone 6. Але і для тих, хто купив б/у iPhone двері до гри також відкриті: гра підтримує iPhone 5 та 5s.

Таким чином, за ціною в $3.99 користувачам пропонується легендарний екшн з можливістю управління ігровими контроллерами для iOS, здатними перетворити iPad або iPhone в справжнісіньку ігрову станцію. Додаткове задоволення гравцям принесе підтримка незвично великого розширення дисплея, розрахованого на дисплей iPhone 6 Plus.

Цікаво, що в новій версії гри присутня класична можливість скласти власний перелік аудіозаписів для радіо. Для цього необхідно перейменувати відповідний плейлист на «GTASA», після чого його можна буде прослухати в грі на хвилі «MIXTAPE».

Основні особливості оновленої гри GTA: San Andreas:

  • Покращена графіка і колірна палітра;
  • Більш детальне промальовування персонажів;
  • Відразу три схеми управління;
  • Можливість настройки кнопок з контекстним відображенням;

Завантажити GTA: San Andreas для iPhone і iPad (App Store)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *