Вихідний код інтерфейсу Apple Watch для iPhone опублікований в Мережі

Автор | 30 Жовтня, 2014

Одним з головних переваг Apple Watch перед своїми основними конкурентами полягає в інтерфейсі, за допомогою якого можна так само легко і комфортно управляти годинами, як, наприклад, можна управляти iPhone за допомогою Multi-Touch або додатками OS X за допомогою миші і клавіатури.

Оскільки поки всі переваги ми можемо дізнатися виключно зі слів розробників, користувачам доведеться дочекатися релізу, щоб переконатися чи спростувати ці заяви. Однак, Лукас Менге, призводить наочний приклад того, як інтерфейс годин може виглядати і бути використаним на iPhone. З чого можна зробити висновок, що новинка Apple дійсно повинна виправдати всі очікування.

Оборудование для изготовления воздуховодов

Також як і в смарт-годинах, інтерфейс на смартфоні представлений у вигляді необмеженої сітки іконок різного розміру. Свайпами можна переміщатися по сітці, а за допомогою тапа можна виконати її масштабування – збільшувати або зменшувати розмір.

Втім, було б дивно, якби розробники стільки сиділи над своєю новинкою і в кінці-кінців випустили пристрій, яким важко керувати. Але все ж доведеться почекати до 2015 року і переконатися наочно – чи коштував весь той галас навколо Apple Watch.

Менге не тільки переніс інтерфейс смарт-годин на смартфон Apple, але і виклав у вільний доступ на ресурс Github вихідний код, за допомогою якого будь-який користувач зможе особисто випробувати UI.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *