Вийшло оновлення фреймворка Cydia Substrate для iOS 8

Автор | 29 Жовтня, 2014

Джейлбрейк iOS 8, випущений в середу, став для багатьох володарів iPhone і iPad найбільш значущою подією року, місяця, що минає. Користувачам відкрили доступ до додатків, які не можна встановити з офіційного джерела. Однак після використання Pangu8 – оновленого експлоїта для пристроїв на iOS 8 і 8.1 – з'ясувалося, що багато твіків та неофіційні розширення не працюють. Одні надбудови пропадають з пристроїв після перезавантаження, інші призводять до глюків в системі і викликають випадкові перезавантаження робочого столу.

Нестабільна робота твіків пояснюється обмеженою сумісністю з iOS 8 базового фреймворка MobileSubstrate, який забезпечує функціонал більшості аддонів. Через поспіх китайських розробників творець Cydia Джей Фріман не встиг оновити фреймворк. І ось сьогодні вийшла офіційна латочка, повідомляє smartphonus.com

Офіційний патч Cydia Substrate 0.9.5013 забезпечує сумісність iPhone, iPhone і iPod touch з багатьма твіками з Cydia. Оновлення джейлбрейк-розширення повністю виправляє роботу фреймворка. Тепер розробники можуть випустити оновлення сумісності, а користувачі отримали практично працездатний джейлбрейк. Необхідно тільки оновити Cydia Substrate до версії 0.9.5013.

Вихід оновленого фреймворка означає, що найближчим часом більшість твіків будуть коректно працювати на iPhone і iPad з операційною системою iOS 8. Cydia Substrate сумісний з моделями, джейлбрейкнутих за допомогою Pangu 1.0.1

Також днями вийшло перше оновлення фреймворку.

Новий офіційний патч Cydia Substrate 0.9.5014 забезпечує сумісність iPhone, iPad і iPod touch з багатьма твіками і вирішує ряд технічних помилок. Зокрема, оновлення направлено на виправлення помилок з установкою додатків і синхронізацією з iTunes.

«Cydia Substrate 0.9.5014 усуває декілька багів, виявлених користувачами iOS 8. Серед них проблеми з установкою додатків, синхронізацією пристроїв з iTunes і зникненням іконок з домашнього екрану. В деяких випадках пристрої не могли запуститися без відключення Cydia Substrate (утримання під час перезавантаження кнопки гучності «+») », – повідомив розробник.

Оновлення джейлбрейк-розширення, як повідомляється, повністю виправляє роботу фреймворка. Тепер розробники можуть випустити оновлення сумісності, а користувачі отримали практично працездатний джейлбрейк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *