Вийшло оновлення для джейлбрейка iOS 8 і 8.1 з виправленням помилок

Автор | 28 Жовтня, 2014

Команда розробників PanguTeam випустила оновлення джейлбрейка для iOS 8. Користувачам «зламаних» iPhone і iPad для установки патча достатньо запустити з домашнього екрану стандартний додаток Pangu.

Накопичувальне оновлення Untether 0.2 направлено на виправлення помилок фреймворка Cydia Substrate, пов'язаних з відправкою повідомлень в iMessage і роботою Safari. Апдейт рекомендується для установки всім користувачам джейлбрейкнутих пристроїв. Перед тим, як приступити до оновлення, необхідно зняти пароль на екрані блокування.

автомобильная электроника схемы

Щоб оновити джейлбрейк iOS 8.1 / 8, потрібно запустити стандартний додаток Pangu з домашнього екрану iOS-пристрої і перейти в розділ Manager. На вкладці Update буде доступно оновлення Pangu 8.0-8.1.x Untether. Установка патча виконується кліком по кнопці зі стрілкою. В процесі інсталяції на пристрій буде завантажений DEB-файл, після чого пристрій запропонує зробити перезавантаження.

Джейлбрейк Pangu призначений для iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air 2, iPod touch і більш ранніх моделей, сумісних з iOS 8. Мінусом програми є відсутність Cydia – магазин доводиться встановлювати самостійно, а також обмежена підтримка платформ. На даний момент експлоіт Pangu 1.0.1 доступний тільки для PC.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *