Тім Кук: Apple Watch доведеться заряджати щодня

Автор | 28 Жовтня, 2014

В ході вересневого заходу в Купертіно, представляючи «розумний» годинник Watch, компанія Apple приділила чимало часу перерахуванню їх особливостей і функцій, але упустила одну важливу деталь – не вказала тривалість автономної роботи пристрою від однієї зарядки. Це породило хвилю чуток про те, що з даною позицією у Apple Watch не все благополучно.

Виступаючи на конференції The Wall Street Journal, Тім Кук відповів на питання про те, як довго зможуть працювати Apple Watch без підзарядки. Топ-менеджер не став відповідати на питання прямо, але заявив, що заряджати пристрій доведеться щодня. Він також не уточнив, наскільки активно можна буде використовувати Apple Watch, щоб їх батарея протрималася добу.

Топ-менеджер Apple зазначив, що компанія все ще вивчає моделі використання розумних годиників, тому остаточної інформації про їх можливості поки немає.

Раніше повідомлялося з посиланням на співробітників Apple, що тривалість автономної роботи смарт-годинника залишає бажати кращого. Ресурс Re/code підтвердив, що компанія не в захваті від тривалості автономної роботи батареї у Apple Watch. Як повідомив ресурсу анонімне джерело, в даний час зарядки батареї годинниках вистачає лише на день, і фахівці компанії прагнуть поліпшити цей показник, щоб встигнути до релізу. Також Apple у вересні презентували WatchKit для розробників, тому варто задуматися про продвижение приложений для смарт-годинника.

У більшості «розумних» годинниках інших виробників які вже надійшли в продаж або готуються до релізу, термін автономної роботи батареї не перевищує доби. Судячи з усього, Apple поки не вдалося істотно поліпшити цей показник з тим, щоб зробити своє носимое пристрій більш привабливим для споживача в порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *