Apple і Alibaba планують співпрацювати в сфері мобільних платежів

Автор | 28 Жовтня, 2014

Apple і найбільша платформа з електронної комерції в Китаї Alibaba Group Holdings готові до співпраці в сфері мобільних платежів. Про це оголосив генеральний директор Alibaba Джек Ма.

«Я сподіваюся, ми зможемо щось зробити разом», – сказав Ма, коментуючи можливість суміщення платіжної системи Alipay з недавно презентованої Apple Pay. Нагадаємо, що вихід на IPO у вересні став найбільшим в історії і зробив главу Alibaba найбагатшою людиною Китаю.

Про можливу співпрацю оголосив також виконавчий директор Apple Тім Кук. «Нам подобається співпрацювати з людьми з гнучкими мізками, зі згуртованими командами, які могли б підштовхувати нас, а ми – підштовхувати їх», – наводить його слова RBC.

Apple 20 жовтня запустила в США власну платіжну систему для мобільних пристроїв Apple Pay. Підтримувати цю систему буде близько 500 банків. Одночасно компанія представила оновлення для операційної системи iOS 8.1. Оплатити покупки власники iPhone 6 і iPhone 6 Plus можуть за допомогою сканера відбитків пальців, підносячи смартфони до терміналів PayPass. Apple вже підписала контракти з кількома ритейлерами. Зокрема, йдеться про Bloomingdale's, Macy's, McDonald's, Staples і Whole Foods.

Alibaba була заснована в 1999 році колишнім викладачем англійської мови Джеком Ма. Зі своєї квартири в китайському Ханчжоу він разом з партнерами запустив сайт онлайн-продажів Alibaba.com. В даний час торгові майданчики Alibaba Group налічують 231 млн активних покупців, що становить майже одну п'яту населення Китаю і близько 40% місцевих користувачів.

У 2013 році сукупний обсяг транзакцій, скоєних через торгові майданчики Alibaba, склав близько $ 250 млрд – більше, ніж у Amazon і eBay разом узятих.


Покупайте качественные пуско зарядное устройство для автомобили или для другой техники, которая питается от аккумуляторов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *