Apple представила перелік карт, сумісних з Apple Pay

Автор | 25 Жовтня, 2014

Після недавнього релізу iOS 8.1 з підтримкою сервісу Apple Pay, у користувачів платформи з'явилася можливість з великою зручністю здійснювати платіжні операції. У більш ніж 220 тисячах різних магазинів в США, що мають термінали з підтримкою NFC, для оплати досить одного дотику пальцем до мобільного пристрою.

Платіжний сервіс Apple Pay буде запущений 20 жовтня Apple опублікувала перелік пластикових карт, підтримка яких вже реалізована в системі Apple Pay.

Якщо не вдаватися в подробиці, то як і очікувалося, використовуватися можуть всі популярні кредитні та дебетові карти. Також підтримуються деякі карти передоплати, корпоративні, подарункові, а також так звані карти лояльності лише декількох банків.

Раніше в Apple неодноразово підкреслювали, що новий сервіс приймає карти MasterCard, Visa і American Express від провідних банків США. Разом з тим, в документації служби підтримки недвозначно вказано, що корпоративні карти зараз не можуть бути використані в Apple Pay (не рахуючи декількох незначних винятків).

Карти передоплати загального призначення від платіжних мереж Visa, Mastercard і American Express (за винятком товарних подарункових карт та їх немережевих аналогів) підтримуються тільки в банках Chase і American Express.

Водночас, платіжний сервіс від Apple приймає будь-яку особисту карту, випущену компаніями American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi, JP Morgan, Merrill Lynch, US Trust і Wells Fargo. Аналогічним чином виглядає ситуація з особистими дебетовими картами, за винятком тих, що видані банком American Express або JP Morgan, які позначені в таблиці Apple, як «n/a», повідомляє http://whatsappvse.ru/

Кредитні карти з підтримкою Apple Pay Карти, видані спільно кількома компаніями (популярна практика для авіакомпаній, готелів і торгових мереж), приймаються тільки в разі, якщо держатель отримав її від American Express, Bank of America, Chase або Citi. Що стосується карт передоплати, то скористатися новим способом оплати можуть лише клієнти American Express, Chase і Wells Fargo.

Цікаво, що представники Visa зробили окрему заяву, з якої випливає, що протягом найближчих декількох тижнів підтримка Apple Pay буде реалізована для клієнтів Barclaycard, First National Bank of Omaha, M & T Bank, PNC, Navy Federal Credit Union, Regions Bank, USAA і US Bank. При цьому в загальній складності Visa має намір налагодити співпрацю з Apple для більш ніж чотирьохсот фінансових організацій США.

В American Express підтвердили, що здійснені через Apple Pay платіжні операції можуть бути детально розглянуті при допомозі мобільного додатку Amex Mobile з розширеним функціоналом моніторингу. Крім того, в компанії підкреслили, що несумісними з Apple Pay є її карти передоплати та їх корпоративні аналоги.

«Власникам карт American Express, емітованих іншими фінансовими установами, слід звернутися до емітента, щоб з'ясувати чи реалізована їхня підтримка», – випливає з прес-релізу.

apple pay Основні проблеми, з якими зіткнулася Apple Pay, в короткому інтерв'ю з виданням Wall Street Journal обговорив старший віце-президент компанії Apple з програмного забезпечення Едді Кью.

«Ми намагаємося зробити щось, що я розцінюю як зміну бізнес-стратегії, і що вимагає залучення до процесу великої кількості людей, – пояснив Кью. – У зв'язку з цим, на додаток до наших вже встановленим цілям, виник додатковий обсяг робіт, який обіцяє бути величезним».

Незважаючи на те, що підтримка карт популярних мереж роздрібної торгівлі, таких як Macy's і Bloomingdale's, зараз не реалізована, прес-секретар Macy запевнив, що даний процес просувається до завершення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *