Тім Кук відвідав завод Foxconn з виробництва iPhone в Китаї

Автор | 25 Жовтня, 2014

Перебуваючи в Китаї , гендиректор Apple Тім Кук відвідав один із заводів Foxconn з виробництва iPhone. Про це свідчить фото, опубліковане главою купертіновців в Twitter.

На знімку, представленому вище, усміхнений Кук сидить поруч з робітницею Foxconn, яка завдає останні штрихи в збірці новенького iPhone 6. Судячи з усього, глава Apple вирішив не тільки поспілкуватися з віце-прем'єром Китаю Ма Каєм, але також трохи «прогулятися», і першою зупинкою на його шляху став завод з виробництва iPhone в Чженчжоу. Тут він поспілкувався з працівниками конвеєрної лінії складання смартфонів останньої моделі.

Судячи з усього, зустріч припала Куку до душі. Так, у своєму Twitter він написав :

«Прекрасно було познайомитися з людьми, такими як Жань Фен, яка допомагає створювати iPhone 6 в Чженчжоу …».

winrar-32.joydownload.ru

Відзначимо, що в рамках свого перебування на території Піднебесної гендиректор Apple зустрівся у віце-прем'єром Китаю Ма Каєм в урядовому комплексі Чжуннаньхай в Пекіні. Метою його приїзду є обговорення недавніх цілеспрямованих атак на користувачів iCloud, здійснених з Китаю. Зокрема, згідно з даними групи активістів GreatFire, до інцидентів безпеки причетний уряд країни.

Що стосується заводу Foxconn, то він є практично критичною ланкою в ланцюжку постачальників iPhone. Так, в рамках нещодавньої телефонної конференції, присвяченій підсумкам четвертого фінансового кварталу 2014 року, Кук зазначив, що попит на iPhone 6 значно перевищує поставки. Цілком ймовірно, що однією з причин поїздки була необхідність переконатися в стабільності процесу виробництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *