Inbox – еволюція поштового сервісу Gmail

Автор | 25 Жовтня, 2014

Google запустила новий сервіс а-ля «персональний секретар», покищо в обмеженому режимі, доступ до системи тільки за запрошеннями. Вона відрізняється просунутими можливостями по витяганню інформації з листування – в ​​спрощеній формі Inbox являє собою сплав пошти Gmail і планувальника Google Now.

Ключова особливість сервісу в тому, що Google не просто залишає за собою право вивчати вміст ваших листів, а ставить це за основу роботи всієї системи. Природно, з благими цілями – так Inbox зможе оперативно постачати вас корисною інформацією. Приміром, додаток навчено витягати з послань дані про комерційні організації, що дозволяє йому впорядкувати ділову переписку, повідомлення з банку і різні рахунки за різними категоріями.

Якщо хтось запрошує вас повечеряти, Inbox послужливо підкаже, в яких ресторанах можна забронювати столик на необхідний час, що там є стравою дня і який розмір середнього чека. Аналогічно підбирається інформація про авіарейси, формуються маршрути в незнайомих містах, виводяться контактні дані людей, які можуть бути корисними у відрядженні і багато іншого. Ну або якщо вам приходять пресрелізи від довгоочікуваної игры башенки – додаток групує та особливо відображає нові повідомлення. Запозичивши від Google Now механізм нагадувань, новий сервіс на основі аналізу користувача активності допоможе скласти список справ на майбутнє.

Новий термін «хайлайт», що позначає різновид превью – якщо в листі є важливі відомості, начебто прикріпленого звіту, фотографій або довгоочікуваних даних про дату і час проведення якогось заходу, вони будуть показані в окремому віконці під повідомленням про новий повідомленні. Так простіше зрозуміти, якими посланнями зайнятися в першу чергу, а якщо захочеться зовсім відгородитися від світу, можна активувати режим Snooze. Він блокує повідомлення про вхідні на певний період – користувач сам вказує, коли його можна знову почати турбувати.

Ще є корисна функція Done, що дозволяє швидким свайпом очистити папку, наприклад, від усіх листів боса, не зачіпаючи інші. Але, мабуть, найбільш привабливим властивістю Inbox є повна відсутність реклами – на даному етапі. В майбутньому, як вважає Алекс Кроулі, керівник проекту, Inbox повністю замінить Gmail і тоді багато що зміниться. Зараз же версії і для iOS, і для Android поступово поширюються серед привілейованих користувачів. І якщо хоче раніше інших записатися в їх ряди, можна спробувати відправити послання з проханням про акаунт на адресу inbox@google.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *