Samsung готується до гіршого кварталу за останні 5 років

Автор | 14 Жовтня, 2014

Південнокорейський суперник Apple зазнає збитків третій квартал поспіль – і ніщо не вказує на те, що справи Samsung незабаром підуть на лад. Як пише сьогодні Bloomberg 7 жовтня корпорація відзвітує про вкрай невдалий для себе квартал. Причина труднощів Samsung – надуспішний продаж iPhone 6 і конкуренти з Xiaomi.

26 з 42 опитаних Bloomberg аналітиків не очікують від квартального звіту Samsung нічого хорошого. Операційний прибуток за третій квартал зменшиться на 47 відсотків, зниження продажів складе 15 відсотків, вважають експерти. Це найгірший результат для Samsung з 2009 року.

Корпорація працює в умовах важкої конкуренції. Apple представила і вже вкрай успішно продає нові iPhone з сучасними екранами. Сьогодні «яблучна» корпорація може прямо конкурувати з будь-яким смартфоном Samsung із середньої і «топової» цінової категорії. Ще один суперник – Xiaomi – зміг вивести свої бюджетні смартфони на нові заокеанські території і відвоювати у Samsung частину ринку. У цих умовах Samsung довелося зрушити реліз фаблета Galaxy Note 4 на більш ранню дату – кінець вересня. Таким чином, продажі успішного флагмана злегка підправлять неважливу статистику за 3 квартал.

 

Акції компанії відреагували на цю новину зниженням в 0,3% до 1144000 вон. У поточному році цінні папери Samsung вже втратили 17 відсотків від своєї вартості. В грошовому відношенні збитки становлять $32 млрд.

Цілий рік проблем – чи не занадто багато для компанії, що вважає себе одним з ключових гравців на ринку? Невже епоха Samsung закінчується? У кожному разі, корейці до останнього будуть сміятися над iPhone 6


Выбирайте на подарок разные часы мужские – достаточно недорого по выгодной цене да еще и с гарантией.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *