16 жовтня Apple анонсує нові iPad, iMac з дисплеєм Retina і публічну версію OS X Yosemite

Автор | 10 Жовтня, 2014

У виданні Re / code рідко помиляються з прогнозами і тим краще, адже останній з них стосується прийдешньої презентації Apple наступного тижня в четвер. Купертновці, судячи з усього, планують представити публіці свої нові iPad і iMac.

Хоча вже довгий час ходять чутки про те, що захід відбудеться 21 жовтня , інформатори журналістів з Re / code переконані і наполягають, що 16 жовтня Apple явить світові ще пару нових пристроїв. Судячи з того, що презентація проходитиме в Town Hall на території кампуса купертіновців, захід проходитиме з куди меншим розмахом, ніж відбулося 9 вересня. Перш за все про це свідчить скромна площа приміщення, у якому не вмістити всіх бажаючих бути присутніми на масштабній медіа-події. А ось для скромної другорядної презентації – цілком зійде.

Також насторожує і вибраний для презентації день – четвер, коли купертіновці, як правило, представляють новинки по понеділках і вівторках. Проте видання вельми авторитетно в плані інсайдерських витоків і велика ймовірність, що 16 жовтня заходу все-таки бути.

Очевидно, Apple анонсує нові iPad і iMac. У планшеті, на підставі останніх витоків, швидше за все з'явиться Touch ID, а також розшириться колірна гамма пристроїв (зокрема, очікується iPad в золотому кольорі ). iMac, ймовірно, крім усього іншого, отримає і дисплей Retina. Не варто виключати, що на цей же день призначать офіційний вихід фінальної версії OS X Yosemite.


Если вам нужна разработка приложения для iPhone или iPad, обратитесь к специалистам компании Hibercom. Дополнительную информацию читайте на сайте hibercon.com/razrabotka-prilozhenij-dlya-iphone/ на сайте компании разработчика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *