Logitech Type + – чохол-клавіатура для iPad Air

Автор | 8 Жовтня, 2014

Компанія Logitech славиться своєю серією чохлів-клавіатур для iPad різних версій, і на цьому тижні був анонсована нова Bluetooth-клавіатура для iPad Air під назвою Type +.

Клавіатура перетворює планшет в практично в повноцінний ноутбук, однак, на цьому її переваги не закінчуються, оскільки аксесуар прекрасно справляється і з функцією чохла, що захищає обидві сторони iPad. Type + отримала цілий ряд поліпшень в порівнянні з попередніми поколіннями, повідомляється в прес-релізі Logitech.

Ми створили новий пристрій, яке дублює користувальницький досвід від роботи з повноцінним ноутбуком – тепер ви можете легко переходити з пристрою на пристрій без втрати швидкості або точності набору тексту. Досягнуто це шляхом оптимізації відстаней між окремими клавішами, але, крім цього, Ви отримуєте додаткові клавіші управління iOS, які дозволяють повноцінно працювати з планшетом, не відриваючи руки від клавіатури, щоб доторкнутися до екрана iPad.

Традиційно, на клавіатурі є спеціальні клавіші, що дозволяють розблокувати або заблокувати пристрій, швидко виділити, скопіювати або вставити текст, змінити гучність звуку. Присутня і клавіша, що замінює кнопку «Додому» на iPad Air.

До нових функціями відноситься одночасне автоматичне блокування iPad і відключення живлення клавіатури при закритті чохла, і, відповідно розблокування планшета і включення клавіатури при відкритті чохла.

У компанії стверджують, що клавіатура зможе працювати від вбудованої батареї до трьох місяців при стандартному щоденному використанні, що, з досвіду використання попередніх поколінь пристроїв, складає близько двох годин набору тексту на день. Також варто зазначити, що доставка из США в Украину такого аксесуара коштує не так вже і дорого.

Чохли доступні за ціною 99 доларів у двох колірних рішеннях – вугільно-чорний і червоно-помаранчевий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *